fbpx

Система Держави

Сьогодні, мабуть, про слуг, революціонерів і як зламати “систему”
 
Які громадяни – така система в державі.
– … а що таке система держави?.
– Це – державні Інституції, в залежності від форми правління в державі.
– А якщо просто?.. 
– Якщо просто, то все це – про стосунки влади та народу в державі. 
І влада у нас щоразу цікавіша…
– Це про що?.. Чому так?.
– Це тому, народ такий.
– “Нє ми такіє – жизнь такая”!..
– Неа. Якраз життя таке, бо ми такі.
Позаяк, до влади завжди приходять люди з народу, які за Законами Етики можуть бути:
1. Людьми Честі
2. Людьми Розуму
3. Людьми Волі
4. Невігласами та споживачами
– …атеїстами?.. 
– Таких не існує, дивися п.4.
І, в залежності від того, як народ виховує своїх нащадків – так, це все про нас, наші сім’ї, школи, церкви та суспільство, – формується влада. А звідки має взятися відразу готова навчена еліта?.. Десантуватися з Марса?.. І від того, кого ми собі обираємо до влади, формується порядок денний в державі і якість оцієї – яка вас так цікавить з тої сторони, як її “зламати”, – системи.
 
Системі для функціонування кого потрібно, незалежно від того, яка за моделлю Етики людини її формує?..
Так, Виконавців. Це системні люди. Люди системи. Такі – давайте лагідно назвемо їх “слугами” – не прагнуть міняти систему в силу багатьох причин. Здебільшого через сильний непереборний страх. Страх втратити тепле місце “при кориті”, регулярну зарплатню, дотації за “вислуги, ранги, заслуги”, опинитися без “хазяїна”. Через страх змін і через страх почати відповідати за своє життя самостійно…
І це мільйонна армія Слуг страху – ось що є кров і плоть будь-якої системи. Будь-якої. Всіх. І “слуги” – неважливо, що це можуть бути активні, героїчні, “обстріляні”, патріоти, п’ять хвилин після Майданів та з війни…

Всі, хто ідуть на договорняки з системою, ідуть її “наглядати, контролювати, люструвати, реформувати і тд”, – стають самою системою. Оскільки не можна змінити систему в ній самій за її правилами, законами та за її бабло. Бо все це про Цінності… Або про їх відсутність. І все завжди про бабло. Велике бабло. Або дуже дуже-дуже велике бабло. 
 
… А тепер беремо другу грань системи…
Для балансу протилежностей ВСЕ завжди у цьому Вимірі урівноважується. Біле-чорне, Інь-Янь, Добро-Зло, Вода-Вогонь…
То з другої сторони системи стоять бунтарі. “Революціонери”. Їхня мета, їхнє життя та вся їхня сутність – це боротьба з системою. З любою системою. З усіма системами на усіх рівнях.
 
На сьогодні за проведеними дослідженнями українських психотипів – ініційованими найвищими посадовцями системи – вже втретє за останні три роки – 26% населення вбачають протести найефективнішим засобом впливу на владу. І це, на хвилю! – чверть населення країни, що за необхідності визнаЮть за собою право вийти на вулиці. Це точно переконлива дієва сила стримування для будь-яких необережних дій влади.
 
Отже…
У нас завжди є революціонери – це борці за справедливість, рівність і однакові можливості, головне – однакову відповідальність(!) для всіх. І система їх дуже не любить. Люба система…
Революціонери – це хаос, розвал економіки, екзамен для еліти, якою б вона не була на тому історичному етапі, – і кіношні вуличні війни в онлайні на цілий світ. Так, це зупинка і крах системи на якийсь період, а ще – нові і молоді лідери; і в хорошому випадку – перевибори…
Революція – це завжди край. Це – вирок системі. Це діагноз державним чинушам на всіх рівнях, які оборзіли настільки, що змусили людей країни, де є – мені тут сторінки не вистачить перерахувати усіх керівників інституцій від ОП, ВР, РНБО, ГП і до геть нешанованого керівника МВС – кинути все і вийти самотужки рятувати свою країну від злочинів та беззаконня на всіх рівнях. Це втілена та озброєна відчаєм кара Божа за все, що сміє робити будь-яка система з Вільними Людьми. Вільними в самій основі свого створення. Бо вершина всього, що створено Творцем, – є Його Творіння, як Людина Вільна за образом та подобою Божими. І центром будь якої системи має бути людина, її Свободи, безпека, збереження прав і можливостей, а ще – рівність і відповідальність для всіх громадян однакова.
 
Всі, хто тут… і хто продовжує берегти Неньку…

Вам усім уже надано розширені можливості на різних рівнях в системі працювати на благо та славу Держави України. І усі наші (дуже наші) силові та спеціальні, усі рівні розвідок – уся ваша розпрекрасна тема під грифами “зовнішніми, глибинними, суперсекретними, надсекретними”- все це виключно і тільки про  Україна Понад Усе. Все, що робили і робимо всі ми, – ВСЕ на благо народу українського, для збереження свободи,  незалежності та могутності благословенної Неньки України-Русі, прав, рівностей та свобод кожного громадянина. 
 
Однак…
І це ще не все.
Інакше цей Вимір би з воєн не вилазив…
Є ще одні… Окрім “слуг” та “революціонерів”. Це ті, які невидимі ні тим, ні іншим… Їх завше дуже мало, хоча вони є на всіх рівнях… Іноді вони є і в системі, і серед революціонерів… За єдиною інфою, яку автор знайшла на просторах інтернету в дослідженнях якогось генія-студента колумбійського універу, – це 1-1.5% від населення країни.
Той студік назвав таких “іншими”. Я б назвала “творчими”.
… Це ті, які задихаються в системах і не потребують барикад та коктейлів для змін. І те, і інше для них чуже. Вони не сприймають ніякого насильства ні над собою, ні над іншими; і не дозволяють кривдити навіть тих, кого вважають темними… Тому вони завжди одинаки-невидимки і для слуг, і для революціонерів, і для системи.
Але вони є. І приходять вони туди, де в цей момент найбільше потрібні. І іноді – дуже рідко, але таке вже є описано в історіях різних періодів різних цивілізацій, – “творчі” збираються всі разом. 

Ось про що наша Революція Гідності…
Коли творчі, невидимі і абсолютно вільні збираються разом, стаються Великі Зміни… Не одна – всі світові системи перезавантажуються і настають моменти Ренесансів, Відроджень та коротких перепочинків для людства перед новими Битвами. Бо це такий Вимір, тут – Школа для Воїнів. Це все уже було тисячі разів, ми не перші потрапили на черговий період перезавантаження та підняття на новий левел для людства.
Все уже запущено і нам з вами дуже пощастило прийняти участь в одному з тих двіжів, які називають Переломним моментом. Все без упину змінюється, просто потрібно заспокоїтися і озирнутися… і виключити всі рупори та екрани системи… Бо “жорна Господні мелють повільно, та старанно”…
Далі буде…