fbpx

Про Сценарії Завершення Війни

… і ти обіцяла сценарії завершення нашої війни… Ще як їхали туди, на навчання…
– Точно!.. ми тоді не встигли про це…
– … давай, давай, це найцікавіше. А про обрАзи і осуд наступного разу
– ок, хоча я би воліла про саме про обідки і осуди))
… Якраз напередодні ми говорили про те, на скільки ми залежимо від зброї наших партнерів. І від об’єму цих поставок. І від всіх факторів, які супроводжують це – реально життєво важливе для нас – питання.
То от, якщо спробувати накидувати сценарії, а їх в мене на сьогодні 4, – Сценаріїв завершення і термінів завершення нашої Великої Визвольної війни, вирішальним фактором, безперечно, – стає фактор наявності в нас стратегічного запасу важкого наступального високотехнологічного озброєння. Або нашого власного запасу, або поставленого нам (бездвоздмездно, що важливо) нашими західними партнерами.
– а наш ВПК?.. ми ж давно маємо мати своє виробництво!..
– То от, і поговоримо про те, як може завершитися наша війна в залежності від того, чи починаємо ми, нарешті, переводити економіку на воєнні рейси і шпали, чи далі ходитимемо з шапкою по колах Рамштайнів.
Отже, 1 сценарій. Імовірність 50 на 50.
– О, норм.
– Цей – мій найулюбленіший. Найкращий для нас, найбажаніший і, впевнена, за який молиться кожна українська сім’я, кожна українська дитина.
– Ми переможемо!..
– Так. Ми перемагаємо. В нас УЖЕ, прямо з цього місяця починає потужно працювати власний ВПК, для чого ми маємо і потужності, і спеціалістів, і усі можливості. І, звісно, і наші партнери (дай Боже здоров’я їм усім і їхнім нащадкам всього необхідного) постійно ЗБІЛЬШУЮТЬ постачання нам наступальної зброї та техніки. І ми до кінця року 2023 виходимо на кордони нашої Неньки в її конституційних межах, включно з АР Крим, встановлених Конституцією 1991 року. Приголомшлива Перемога України. Розгромна і ганебна для “другої армії світу” перемога Неньки України і українського народу з його Збройними Силами у страшній, кровопролитній і небаченій в Європі з часів Другої світової у війні за саме існування України. Перемога історична і сакральна. Оплачена кров’ю, найдорожчою ціною – непереносимими болем і долями усіх теперішніх і попередніх поколінь українців. Дай Боже нам усім дожити саме до такої Перемоги.
Наше мудре військово-політичне командування і благословенні Богом ЗСУ очищають наші міста і містечка від роzzійської нечисті і переводять війну з нашої святої землі на територію ерефійського мордору. Там, як і має бути для Повної Перемоги України, ми на правах переможців і задля нашого майбутнього і майбутнього наших дітей знищуємо їхні військові і тренувальні бази, склади, центри прийняття рішень, весь їхній ВПК і, що найважливіше, – повертаємо додому усіх наших військовополонених і… проводимо повну денуклеаризацію ерефії в повній підтримці та за мовчазною чи не дуже згодою партнерів по антипутінській коаліції. І при узгодженні, що уже звучить, як абсолютна фантастика, – цього питання з Китаєм.
– Дійсно фантастика!..
– Безбожна імперія зла розпадається на сотні незалежних країн, а в Білорусії батальйон ім. Кастуся Калиновського, працюючи в координації з нашим славетним і непереможним ГУР МОУ, валить режим бацьки-луки і звільняє братній білоруський народ від московської окупації. Ми встановлюємо на наших кордонах надійні укріпрайони і фільтраційно-пропускні застави, а в прикордонних областях встановлюємо свої військові адміністрації. І усі – УСІ – воєнні злочинці, колаборанти, зрадники і всі причетні, включно з пропагандонами, до воєнних злочинів та розв’язання війни на території України, – постають перед судами в Україні та у міжнародних арбітражах. І балалайки, яких по цілому світу виганяють та позбавляють права громадянства у демократичних країнах, як громадян держави-терориста, якою рашка на той момент уже буде визнаною на світовому рівні, – платять репарації українцям. Ми пишемо їм їхню справжню історію, видаємо підручники спеціально для їхніх нащадків і вони живуть наступні 150 років з усвідомленням власної вини за страшні злочини, докази яких є задокументовані очевидцями, доказані в судах України і на новому Нюрнберзькому трибуналі.
– Фантастика!..
– Так має бути. Ми прагнемо нашої Повної Перемоги, чи навіть не наважуємося про неї мріяти?..
– Та наважуємося. Давай далі. Так заслухався, що аж забув, де я…
– Ти ще тут. Зі мною)
Їдемо далі.
Сценарій номер 2. Імовірність такого сценарію в мене 90%.
– За другим сценарієм ми виходимо на ті ж кордони 1991 року. На кінець того ж 2023 року повністю.
Але є велика відмінність з попереднім сценарієм. І ця відмінність полягає в тому, що ми пролюбили свій ВПК. От, розслабилися, “не на часі”, чи “коли?. та ж у нас війна!”, покладаючись цілковито на партнерів. І далі повністю залежні від них і їхньої волі: дати нам наступальне озброєння, чи зупинити цей дурдом, якого ніхто з них не очікував.
– тобто, вони припиняють давати нам озброєння повністю?
– Єс. От ми виходимо на кордони, а наші партнери зупиняють постачання нам зброї ПОВНІСТЮ. І кажуть: “Все, все, все!.. Мир вам, українці!.. Баста!.. Все, узбогойтеся вже, перемога, мирні угоди, стамбул-1,2,3, можете розслаблятися і проводити парад на Хрещатику. Все. Нам пора робити свої “business is usually”.
– А що балалайки?..
– От. Ключове питання. Наш ВПК – це основа нашої безпеки і майбутнього ненападу на нас. Якщо ми не візьмемося вже, негайно за виробництво зброї, патронів, мін, снарядів, ракет, танків, моторів, гелікоптерів, літаків, катерів, суден і бронетранспортерів, БПЛА і власних ударних дронів і роботів – нас чекає 100% наступна фаза війни з оновленою уже балалайною. Вони очманіють від такої ганьби, затаять злобу, зненавидять себе після поразки, проведуть в себе криваві чистки, нап’ються крові своїх же співучасників злочинів, тоді після страшного кривавого будуна ретельно вивчать власні помилки, обтрусяться, виберуть собі знову якогось тирана – патрушева-молодшого, або кабаєву втарую і, наростивши міць, вдарять повномасштабкою тоді, коли ми найменше будемо очікувати. Так було уже. Друга Кримська війна. Друга війна в Чечні. Вони уже зараз обговорюють саме такий сценарій, впевнена.
– Такого не буде. Ми будемо готові і не дамо їм вдарити неочікувано.
– Серйозно?.. ти би міг передбачити події 11 вересня 2011?.. а сценарій цей, до речі, в москві писали. Уяви собі такий епізод у нас. Одночасно в трьох найбільших аеропортах: Львів, Київ і Дніпро. І відразу ще в Криму з моря наступ. Ну як?.. Ми уже не раз програвали їм саме через те, що не вірили, що вони здатні на таке. Навіть, якщо когось із нас присутніх там уже не буде, – запам’ятайте собі цю зустріч і все сказане зараз. Ви ж самі дали запит саме на цю тему.
– Та хараш нагнітать, ми поняли. ВПК і постійна пильність. Да?
– Так. І ще одне. Ви можете собі уявити, що не просто пильність, а безперервну чітку побудову безпеки на всіх рівнях і постійну напружену роботу нам прийдеться здійснювати рочків ще так, десять-п’ятнадцять?.. поки не будуть готові ті, хто йде за нами…
 
– а ще два сценарії?.. мало ж бути 4.
– Так, мало бути 4 сценарії.
– Продовжимо.
І 3, і 4 сценарії мають великий відсоток імовірності, оскільки розвиваються саме з точки, в якій ми сьогодні перебуваємо.
Третій. Імовірність 40 на 60%.
Ми УЖЕ запускаємо власний ВПК, всі партнери працюють з нами так, як працюють. А саме – чайними ложками за їхнім розкладом, згідно їхніх стратегій і планів. Але є один нюанс. Навколо пу і балалайок гуртується їхня коаліція “антизахідна”, або, як говорить сам товаріщ Сі, – “ті, хто на правильній стороні історії “.
– Це ще що за фігня?! Яка правильна історія?..
– Це ще одна довга тема. Про роль Китаю, яка визначальна. І от, за 3 сценарієм в війну вступає Китай і його проксі. Наразі ми упустимо Індію, яка зберігає нейтралітет. Поки що.
Отже, Китай, не оголошуючи і не сильно відсвічуючи через своїх васалів починає (про)давати балалайкам зброю, технології, техніку, тощо.
– Тоді нам буде глина…
– Це серйозний і дуже реалістичний сценарій. Оскільки, в такому випадку ми потрапляємо в довгу… немислимо довгу війну на виснаження. Вся наша країна переходить на режим “все для фронту, все для перемоги”. ВПК і всі, хто не втомились від війни, – працюватимуть/воюватимуть/гаруватимуть 24/7/265. І це може бути війна, яку багато хто з нас не переживе.
– Та ну, не буде такого!..
– Дуже молю Бога про те, аби такого не було. Навіть при такому критичному сценарії, ми виграємо і цю війну. І навіть, не за 30 років, а до кінця 2024-25рр. І ціна Перемоги, наголошую ще раз, – буде безпрецедентна: повна мобілізація усіх здатних тримати зброю в руках і усіх, хто свідомо залишиться. А таких може залишитися… не всі, словом, хто зараз не звалив і працює в тилу, принаймні, даючи роботу собі і тихо жертвуючи на ЗСУ, хто скільки може.
Перемога буде нашою. І буде на наших умовах, коли ми домовимося з Китаєм, де буде кордон України з Китаєм. І це також цілком імовірний сценарій. Або ж, десь там, по ходу полетять цілі зграї чорних лебедів і трапиться Щось, що дозволить нам Змінити Все і знову здивувати і себе, і цілий світ. Таке уже було. Зовсім недавно – в кінці зими 22, і 8 років тому… Майже 8… Річниця ось уже, за неповний місяць.
І Четвертий сценарій. Теж дуже можливий.
Імовірність його в мене складає навіть більше, ніж попередній: 60 на 40%.
– Ще якась ср..ка, яку Ти нам пророкувала ще в 16?..
– Ти диви, а каже контужений!.. Так, ми про цей сценарій говорили ще, коли мріяли якими мають бути наші благословенні ССО. Дякую Богу за вас усіх щоденно.
Отже, ми без власного виробництва зброї і повністю залежимо від партнерів. І це те, що є прямо зараз. І місяць за місяцем наші Рамштайни “худнуть”, антипутінська коаліція розвалюється, світ від України уже так втомився, як від гіркої редьки. І рашка з пу, до речі, на це зараз дуже-дуже розраховують.
І ми повертаємося до всіма нами пам’ятної історії захисту Сіверодонецька-Лисичанська. Тільки така історія може статися по усій лінії фронту, включно на кордонах з Білорусією. Оскільки в балайок, все ж є більший запас міцності, тоді як у нас його – самі в курсі… І йде героїчний повзучий відступ. Героїчний, але відступ.
Волонтери – від Притули і до найменших героїчних одиночок масово збирають кошти на зброю, набої і ударні БПЛА. А країна працює на те, щоб кожен міг забезпечити “своїх” Захисників одягом, їжею, паливом, мастилами і предметами захисту.
Війна переходить в режим лютого-березня 22: “Відстояти столицю за будь-яку ціну!”. І знову починається те, що було зовсім недавно (а в мене таке враження, що років уже два тому), коли війна мала усі ознаки партизанського спротиву, коли за Київ воювали усі – починаючи від президентської охорони, добровольчих батальйонів, де плече в плече воювали мисливці з гурівцями, і завершуючи тендітними провізорками аптек та зататуйованими екзотичними баристками київських гламурних кав’ярень. І втрати серед захисників і захисниць, якими стають усі жителі фронтових і прифронтових районів, – величезні. Лікарень і лікарів бракує критично, сусідні країни-друзі уже не справляються…
– Та йолки, це чорнуха якась!..
– Можна завершити, чи побережемо нерви?..
Ітак, така війна переходить в розклад циклічності. Наколядуємо і зберемо зброю, згуртуємо сили – наступаємо і відбиваємо. Далі – тримаємося і знову накопичуємо зброю та поповнюємо проріділі ряди Захисників України.
А балалайки, отримуючи все більше підтримки і втихаря перетягуючи до себе своїх старих партнерів-європейців і вже з ними, починають нагліти. Впившись крові уже мільйонів українців, вони ж не зупиняться. І першими це відчують Польща і країни Прибалтики. Удар піде по них.
– Третя Світова!..
– Так, в гру вступає НАТО. Це може бути уже в 2024 році. Якщо цей сценарій матиме місце…
– та не дай Бог!..
– то ми станемо ареною, де зіштовхнуться дві світові потуги: рашка з Китаєм супроти США та блоку НАТО, де США – основний ворог для Китаю. І це – не ядерний сценарій. Наразі ядерної війни не буде, оскільки якраз Китай найбільше проти застосування ядерної зброї. І завершення такого сценарію ми можемо лише собі уявити. Знекровлення і руйнація України, яке наш благословенний Богом народ уже переживав не раз… Війна такого плану може тривати десятиліттями. Столітня війна, завершення якої можуть побачити навіть не всі ті, хто зараз лише вчиться ходити.
– Це все?.. а позитив?..
– Позитив полягає в тому, що ми тут і зараз усі разом. І ми зараз сильні, як ніколи. Згуртовані і дуже сильні. Нашої сили бояться не лише балайки. А вони дуже нас зараз бояться. Тому їх потрібно зараз добивати. Спокійно, впевнено і легко. Без ненависті, а просто і з посмішкою. І ми зараз маємо всі – Усі даровані нам жертвою усіх минулих поколінь і нашими зусиллями – надзвичайно сприятливі можливості для того, аби повернути наше майбутнє в русло саме Першого сценарію.
– Що ми маємо робити?..
– Ми все робимо. Ми усі працюємо в Світлі і з Любов’ю. Ось що найважливіше. І ми робимо багато і дуже добре. І тому результати саме такі, а не як 100, чи 250 років тому. Ми усі свідомі і віддані працюємо саме на реалізацію Першого сценарію, на нашу Велику Перемогу.
І це саме те, про що мріяли усі наші пращури, усі наші героїчні попередники.
Нас Легіон. Нас Рать.
Супроти тьми і орди ми стали одним монолітним Легіоном Сильних і Вільних однодумців-Воїнів України.
Залишилося найпростіше.
– ???
– Молитися і вірити. І працювати кожен на своєму місці з тим, що можемо, вміємо і любимо. І любити одне одного і нашу благословенну Богом – єдину на цілий світ – Неньку Україну. Любити одне одного і нашу країну безумовно, беззастережно і так, ніби все залежить тільки від нас.
А все дійсно зараз залежить від нас.