fbpx

Про Ризик 2

– а якщо ризикнути?..
– Тоді ризикуємо…
Чим цікавий ризик, то це відчуттям щастя і захоплюючого польоту в процесі занурення в Невідомість.
Не варто остерігатися ризикувати, позаяк, в разі власного, чи спільного успіху, – виростають крила Переможця, які надалі залишаються з нами, як додатковий захист впевненості; і тільки від нас залежить, чи будуть ці чесно здобуті Крила Переможця з нами надалі.
Літаючи на крилах отриманої – ще тендітної, але уже впевненої, чесної, власної перемоги, – ми будемо мати змогу з висоти досвіду побачити яким реальним був ризик все втратити. І як же сильно ми ризикували. Ризикували собою, своїм оточенням, тими, кого любимо, зрештою, – Усім.
Ми не завжди перемагаємо. Хоча, як і в історії, так і серед нас є і будуть окремі командири благословенні Богом і Фортуную на відсутність поразок. І дай Боже, аби їх серед нас уже ставало більше.
І у випадку провалів, а вони потрібні також, неодмінно потрібні, – ми отримуємо ніяк не менше, аніж Крила Переможця. Ми отримуємо Його Величність – безцінний Досвід.
І в першому, і в другому випадку завжди варто пам’ятати про те, що виграють не обережні. І не ті, хто все контролюють, чи все можуть передбачити, оскільки так це не працює.
– Тоді хто виграє?.. є універсальна Формула?..
– і Формула є))
А виграють щасливі і щедрі…