fbpx

Про Справедливий Розподіл Благ

– Давай на злобу дня!..
 

– Так, що там з тими пандора-паперами?..

– Це ви про питання справедливого розподілу благ та фінансів?..
 
– Так!.. Про надлишкові блага тих, хто назвався “слугами народу”!..
 
–  Цікаво… Це питання цікаве ще й тому, що тут ідеться про те, що важливіше для нас: аби не було багатих?.. Чи щоб не було бідних?..
 
– А так можливо?.. щоб не було бідних???
 
– Ні. Неможливо…
 
– ???
 
– Насправді, це питання існує стільки, скільки існують суспільства людей від найдавніших часів. 
 
Той, хто спритніший і сильніший, відповідно, був і залишається кращим мисливцем, приносить з полювання більше здобичі і потроху накопичує більше (досвіду, багатств, знань, майна, коштів, зв’язків), ніж інші. 
 
Цей нерівномірний розподіл благ, які зараз сприймаються як несправедливість, в своєму першочерговому варіанті був досконало справедливим. 

Роздумуючи про рівномірний розподіл засобів та коштів, важливо зрозуміти: нікому ніколи не вдасться встановити рівність в людських суспільствах ніяким чином, тому що сама природа творить величезну нерівність!.. Природа не мислить “гуманними категоріями”, визначаючи все Законом Сили та Переваги. У природі немає політики, лиш інстинкти, де головний – Інстинкт самозбереження та виживання. І в природі виживає сильніший, хитріший і швидший.
 
Це люди собі попридумували політиків, які постійно тлумлять усім баки “рівністю та свободою”. Проте немає ніякої рівності немає, оскільки сама політична парадигма уже передбачає страшенну несправедливість. Чому меншість завжди має уступати більшості?.. Де тут справедливість?))

А ніде. Позаяк, її немає, як такої в нашому розумінні ні у Всесвіті, ні в фізичних законах, зрештою.
 
Навколо нас у світі панує нерівність та різноманіття. Гармонія природи тому і гармонійна, що тут – просто зухвалість нерівності та несправедливості. 

Але ми – люди і нас наділено такими якостями, які передбачають наявність більшості благ, аніж у всіх інших представників в природі. І це – справді блага.
 
Як би нас не переконували представники різних філософії та груп, все тут насправді справедливо. Багатії є багатими, а всі інші – як кожен собі заслужив. Якщо такий розклад для присутніх тут є неприйнятним, то це лише тому, що вам забили баки з самого дитинства дурнею про несправедливість. 
 
Чому інші багаті, а усі інші – ні?..
А чому одні народжуються здоровими, а інші – уже каліками?.. Прикутий до візка Стівен Гокін?.. Чи знаменитий сліпий тенор Андреа Бочеллі?.. 
 
Сенс не в тому, аби нарікати на набір карт, зданий нам Провидінням на Велику Гру – Життя.
 
Вся суть в тому, ЯК кожен із нас скористається тим набором якостей та можливостей впродовж теперішньої ротації.
 
У Священній Книзі Книг написано: Все, чого просите, – буде дано вам. Чи добре воно, чи погане, отримаєте це, бо ПРОСИТЕ, що ПОТРЕБУЄТЕ. І Всемогутній усім і кожному дає саме те, що в Нього просили. 

Тоді, чому лише суцільні нарікання та скиглення про те, що “все не так і все не те”. За все, що попросили в Намірі, маємо нести повну відповідальність. Якщо обираємо для себе відповідальну ношу, а потім падаємо від ударів на обраному власноруч Шляху наслідків ВЛАСНОГО ВИБОРУ, розгнівані зі словами:

– А ми не такого очікували!..

То до чого тут питання про справедливість і висновки про якусь придуману збоку “кару Господню”? 

Чому ми ніколи не задумуємося, ЩО саме просимо і що вибираємо, а головне, чому не бачимо наслідків власних виборів і бажань?..

– Відсутність критичного мислення?..
 
– Небажання аналізувати наперед?..
 
– Все це можна назвати низьким рівнем обох інтелектів, або відсутністю елементарних базових Знань у переважної більшості населення нашої благословенної Неньки. 
 
І це не лише у нас така ситуація, але наша ситуація поглиблена відсутністю національної еліти. Еліти, яка усвідомлює себе елітою і усвідомлює себе українською елітою. Теперішні наші “еліти”, пардон, є лише народними обранцями. Але до еліти їм, як до місяця рачки, без всіляких пардонів узагалі.
 
Наша еліта лише формується. Гартується в горнилі війни, на оголеному лезі сучасних світових та національних викликів, усвідомлюючи для себе обрання Шляхів та Місій. Усвідомлюючи, що дійсно “ніхто крім нас”…
 
І це якраз – про найвищу справедливість. Про те, як Вибір Гідних стане в подальшому Вибором тих, хто іде за нами.
 
І це не про особистості. Ми уже готуємо Лідера і Команду Команд.
 
Це якраз про Шлях. 
 
Ми уже на цьому Шляху. Нас не повинні бентежити питання (не)справедливості. Оскільки поки не буде своєї національно свідомої еліти, еліти військової, духовної, а тоді уже – вищої політичної, в суспільстві не стане руба запит на справедливу Феміду. 
 
Тому, спокійно…
 
Всі пункти розписані, всі працюють.
 
Справедливість – це ж також про Цінності. 
 
Відстоїмо Первинні Цінності, а далі очищення відбуватиметься поступово і планомірно на всіх рівнях.
 
Все уже запущено і ніякі прізвища, чи ротація прізвищ не змінить вектору до Мети.
 
А тактично будемо реагувати, як буде потреба…
 
Вітання новоприбулим!