fbpx

Про Атеїстів

– а про атеїстів можна?..
– Саме сьогодні?.. в день українського Добровольця?..
– Ааа… Ну, це ж і про них теж. Зустрічав серед них таких, що не вірять в Бога…
“А” – це заперечення, як слово “без”, слово “Тео” – це Бог), тобто “атеїст”- це той, хто заперечує існування Бога.
Тіло такого атеїста, як і тіло кожного з нас – це Абсолютна Досконалість.
Тіло, як досконала система, – складається з 37 трильйонів (37 000 000 000 000) клітин, з’єднаних між собою в єдину систему, що живе, функціонує і реагує, як ідеальна – ціла і злагоджена до найтендітнішої деталі, атома – система.
Кожна клітина людського тіла є унікально налаштованою системою, яка, крім усього іншого, має програмне забезпечення для відтворення до найтоншої рисочки точного генетичного коду.
І кожна клітина нашого досконалого тіла не просто живе, функціонує і потім, виконавши свою – налаштовану тільки для неї – програму – гине, але ще і відтворює нові клітини за строго прописаною (Ким?.. Чим?) унікальною програмою.
50 000 (п’ятдесят тисяч) клітин в тілі (атеїста) після виконання своєї функції будуть замінені абсолютно вчасно новими саме в ті 10 секунд, коли він посміє лепетати своє заперечення існування Того, Хто створив його.
За нашого життя (і життя атеїста) тільки шкіра наша оновлюється близько 100 разів.
Ми дивимося одне на одного і на атеїстів також очима, які мають складну систему передачі кольору з дивовижною точністю до 576 мегапікселів, здатними фіксувати рухоме зображення, яке мозок, в свою чергу, інтерпретує протягом менше однієї секунди.
І тіло наше – таки Божественне.
Подумати лишень, ми складаємося і рухаємося за допомогою 640 різних м’язів, не кажучи вже про серцевий м’яз, який працює десятки років без зупинки денно і нощно. Працює автономно, без зовнішнього обслуговування, перекачуючи за наше земне життя 180 000 000 (сто вісімдесят мільйонів) літрів, або 180 000 (сто вісімдесят тисяч) тонн крові по судинах і капілярах, загальна довжина яких становить 100 000 (сто тисяч!) кілометрів, а це 10 000 000, (десять мільйонів!) метрів.
– Перед тим, як ти продовжиш, скажи про легені, як Символ Свободи, як ти любиш повторювати…
– О, дякую, що нагадав))
Наші легені – то рівень космос-левел.
Бо за одну добу наші легені, які складаються з 700 000 000 (сімсот мільйонів) альвеол, площею 90 квадратних метрів, вдихають 65 000 (шістдесят п’ять тисяч) літрів повітря!..
І це ще не все.
Язик того, хто сміє заперечувати існування Творця Всемогутнього тільки тому, що Господь Дозволяє йому це, – пов’язаний зі щелепою сімнадцятьма м’язами, які керовані, звісно, мозком.
А мозок, Господи, дякую за це Диво. Об’єм нашого мозку (і мозку атеїста також) за крайніми дослідженнями сучасних нейробіологів, – виявляється, здатний вмістити дивовижним чином до петабайта інформації, а це – 1024 терабайти!. І де за одну тільки секунду відбувається понад 100 000 (сто тисяч) хімічних реакцій!..
– Під хаосом і безладдям мозку ховається неймовірна точність розмірів і форм синапсів, – кажуть нам сучасні дослідники мозку людини.
А хто сказав, що це межа?..
Можливо, через ще пару років ті ж вчені скажуть, що вони знайшли ще більше можливостей нашого мозку…
– Отже, ми – створіння Божественні?..
– Який доказ ще потрібен?..
Ви, коли сідаєте в свою “тойоту хайлюкс”, – явно би дуже сміялися, якби ключ, який ви вставляєте, щоб завести машину, озвався до вас і заявив, що він сам по собі і його створення не має до людської діяльності ніякого стосунку?
-)))))))))
– Так, отож…
Бути ключем в Його руці значно цінніше, аніж перекотиполем між пеклом і диханням нечистого…
“Сказав безумний у своєму серці: Немає Бога” , (Пс 14,1; Пс 53,1)