fbpx

Для Своїх

– Давай по пунктах!
– Та, на дорожку скажи…
– І так, щоб надовго “тримало”…
– Будь ласка.
 
1. Ви усі фізично підготовані і сильні, ви – хто би що про це не говорив – добре озброєні. Озброєні уже навіть тим, про що ми лише мріяли, воюючи в лютому-березні за Київ.
Не дивлячись на тривалі навантаження та накопичену втому, ви усі в прекрасній формі і високо вмотивовані. Коли ви разом, коли ви єдині – вам немає рівних. І про це знають уже всі. Тому така ситуація зараз: затримки зброї, політичні землетруси і нові договорняки. Тому що ви усі спокійні там, де навіть святі панікують. Нехай так буде і надалі. А, так – стан спокою – це, також – постійне тренування.
2. Більше немає опції – “зупинити загрозу”. Є опція “знищити ворога”. І це завжди – момент Істини. Бо ворог – це той, хто “не свій”. І ворогом же може бути не лише той, хто носить ознаки розрізнення ворожої армії. Ось чому для ідентифікації варто і потрібно, і на сьогодні – уже крайнє необхідно – перейти врешті-решт на спілкування українською мовою. Українська стане ще одною ознакою розпізнавання на “свій-чужий”, а тому – ще одним непорушним захистом.
Так, і цей захист є не остаточним. Але ця війна уже точно демонструє і ще не раз продемонструє усю важливість мови.
3. А ще ця війна дарує безліч можливостей, коли потрібно вміти працювати лише головою та “чуйкою”.
Саме тому ми знову згадуємо про Молитву.
Як найцінніший дар і оберіг для нас, позаяк саме зараз нам постійно буде послано Вибір. І цей Вибір – це завжди Зміни. Болючі за сприйняттям, безповоротні за вчинками і дуже необхідні для нашого росту та еволюції.
4. Ви все уже вмієте. Все знаєте і все можете. Єдине, що потрібно для досконалого застосування ваших спеціальних умінь – це світла голова та стан спокою. Чим світліша голова, тим результативніші наслідки вашої роботи – спільної, чи особистого внеску.
А стан спокою – то низький рівень холестерину та цукру в крові. А щоб так було, алкоголь та паління мають назавжди щезнути з вашого раціону, як і москальські матюки – зі спілкування, як найзліші вороги.
5. Нам уже зовсім не потрібні героїчні смерті. Ніякої героїки, лише спокійні і ретельно сплановані переможні спецоперації. Плюс – впевнені перемоги.
Все, що дозволить вам залишитися живим, ви вмієте і застосовуєте. Маєте повернутися з завдань – і з любої задниці – до мене ще раз. І це – ваше найважливіше завдання.
І так, до усього цього, борги потрібно повертати усім. Спеціальні борги і наші спільні борги. Тому прошу вас завжди повертатися з завдання і при нагоді – добре спланованій – отримувати задоволення від повернення боргів. Повернення щедро і з надлишком. Моя вам усім у цьому всіляка підтримка, як і завжди.
6. Існує лише один найкращий результат виконаного завдання… не кілька. Так, це – наша з вами Перемога України. І цей найкращий результат можливий лише в тому випадку, коли ви всі повертаєтесь з завдань. Всі і тихо. І цей результат буде наслідком того, наскільки ви підготовані: фізично, емоційно, психологічно та ДУХОВНО. І духовне тут якраз – первинніше від усього іншого. Все інше ви і так знаєте. І бажано знати ще одне: ви завжди зможете повернутися за кращим результатом тільки в тому випадку, якщо вийдете з попереднього завдання живими.
7. Правильне мислення – це основа всього. Тому постійно усвідомлено фіксуємо що ми думаємо, як і де. Ви всі уже маєте ці знання. І це якраз саме про те, що ми постійно вчимося бути Воїном.
Ця війна зробить з вас бійців і універсальних солдат. Воїном ви можете стати тільки з власної волі… і Воїн – це вже не легка, середньостатистична мішень. Воїном не народжуються. Воїн – це не професія. Воїн – то стан душі, рівень інтелекту і вміння отримувати від себе і всього, що відбувається, – задоволення. І це вже не про службу, присягу та “не таке” начальство. Це про задоволення від постійної роботи над собою.
Воїна не хвилюють речі, про які переживають нормальні люди. Його життя – то його Вибір. А Його Вибір – це улюблена робота. Робота над собою. 24/7/365. І так – до Перемоги