fbpx

Про Енергії Кольорів

Яким кольором відчуваємо власну енергію?
Нижче подано, якими, власне, силами і енергіями наділені кольори, а далі всі, хто тут і далі, спробуєте відчути, яку підказку нам дає підсвідомість кольором визначеної для себе енергії.
Варто враховувати момент того, що більшість людей називає той колір, який їм просто найбільше подобається, а сила чи енергія, які несе цей колір, може бути як тим, що маємо на зараз, так і тим, до чого прагне наша душа, чого нам найбільше не вистачає, чого зараз потребуємо. Друге – найчастіше. Бо все залежить лише від того, наскільки ми щирі самі з собою.
І ще що цікаво. Кожен колір має дві “сторони медалі”: світлу і менш світлу))
Ітак, закриваємо очі і дивимося на себе там, де нам найцікавіше себе бачити: переможцем на полі бою, в обіймах коханих, на океанському пляжі, чи на вершині засніженої гори, чи в салоні крутої тачки. І відразу ж бачимо себе в оточенні того кольору, якого найбільше навколо і який найлюбіший.
1. Фаворит. Так, звісно.
Це – Червоний. Колір нашої крові. І ворожої також. Колір адреналіну, колір відплати. Колір ран Христа-Спасителя. Колір кожного з нас, які живуть зараз, у війні. У будь-якому прояві червоний – це наш колір. Символ виживання. Це і жага до життя, і заперечення страху, це вирок ворогам і плата за життя в тилу, це постійна бійня зі смертю, і мистецтво контролю рівня адреналіну, що зашкалює. Це все – про нашу кров. Це все, що пов’язане з базовими потребами задля самого існування. Колір дещо агресивний у тому плані, що означає ще й небезпеку і попередження про наближення загрози.
Якщо відтінок ближче до темного і до коричневого – то більше стосується саме потреби у стабільності, впевненості, захисті. Якщо до світлих, помаранчевих відтінків – то активна боротьба за свої бажання, демонстрація бажань. Колір з чоловічою енергією. Колір надто яскравий для тих, хто згідний на поразку.
2. Помаранчевий. Гарячий колір пристрасті. Теплий і багатообіцяючий. Більш пасивний за червоний, дуже жіночий за енергетикою. Це колір: “Жадаю. Тут і зараз.” Без сумнівів, без умов, без боротьби і страждань. Колір солодких утіх, колір насолоди, смачної їжі, веселощів, простого щастя, задоволення. До речі, якраз цей колір більше вказує на сексуальність, ніж червоний. Червоний не має стосунку ні до любові, ні до сексуальності. Жінка в червоному скоріше більше має потреби у захисті, ніж в сексі. Це такий тонкий обман гри між і між. А помаранчевий – це колір мрій і бажань. Здійснених бажань. Легкий, доброзичливий, але і примхливий та змінний.
3. Жовтий. О так!.. Це колір з нашого стягу і він символізує Сонце. Колір безсумнівних переможців. Колір активної енергії та діяльності. Цілеспрямованості, наполегливості, оптимізму. Колір альтруїзму і бажання допомогти ближньому, але водночас і нав’язати допомогу, відстояти свою думку, довести свою правоту. Усе через неврівноваженність кольору. Бо йому дуже важлива оцінка, його повинні всі любити. Колір ідеалістів. З іншої сторони – гордість, честь, гідність. Колір вищого благородства. Колір лицарів і Ватикану. Колір багатства і не лише матеріального.
4. Жовто-зелений, салатовий – пошук гармонії, врівноваженості. Просто постійний пошук. Нічого визначеного.
5. Зелений.
Це особливий колір. Іслам не просто так вибрав собі цей колір.
Символізує душу. Це колір повної гармонії з собою і Всевишнім. Повної гармонії в житті і оточуючим світом. Це колір досягнення заповіді: “Полюби ближнього, як самого себе”. Врівноваженість, розсудливість, душевний спокій. Чиста любов без пристрасті, ревнощів, біганини колами по граблях і суєти. Милування красою природи, досконалістю Божого Плану і ти, який же “світ гарний такий, який він є в Творцеві і в Його Волі”.
Але він може коливатися як від жовто-зеленого – активного пошуку гармонії з ідеалістичними стражданнями, так і до холодного умиротворення і відчуття самодосконалості зелено-блакитного – бірюзового.
6. Блакитний. Мистецький, містичний.
Колір креативності, самореалізації, творчого натхнення. Колір індивідуалістів. Колір ідеї, відкриття, натхнення. Колір творчий, але з холодною відстороненістю майстра, закритого від людей. Колір активного пошуку себе і свого призначення. При чому, колір неба – це і є друга частина стягу України, яка у вищій мірі постійно в пошуку ще, ніж у впевненій Переможній реляції.
7. Синій. Чиста холодна інтуїція. Холодна. Відсторонений, самовпевнений, іноді до примітивної впертості. Знання та розум. Без сентиментальності, жалю і непотрібних “романтичних шмарклів”. Пасивний колір. Впевнений, навіть іноді до сухості, жорсткості. “Все під контролем”. Надійність, відповідальність і жорсткість. Брррррр…)
8. Фіолетовий. Глибокий, але водночас важкий. Поєднання повністю протилежних кольорів: синього і червоного. Колір пізнання таїн Всесвіту, сенсу буття або марнославства. Колір просвітлення або безумства. Шизофренія і манія величі. У той же час, символ високої духовності, зв’язку з вищими силами. Може символізувати депресію і викликати загострення психічних хвороб. Складний і неоднозначний колір. Його люблять люди, які показово на момент захоплення цим кольором вважають себе не такими, як усі, або ж консерватори.
9. Бузковий, лавандовий. Філософський, романтичний. Душевний політ і рівновага.
10. Коричневий. Практичність, консерватизм, раціональність, стійкість, дуже заземлення “земні” потреби, традиційні цінності.
11. Білий. Справедливість, неупередженість, чистота. Але водночас і пустка в сенсі потреб, відчуття порожнечі в повному розумінні. Білий колір збирає в себе всі інші кольори, тому водночас абсолютний, але і стирає все попереднє, розмиває, розчиняє і відпускає. Може означати і досконалість, і повну апатію.
12. Чорний. Заперечення або формалізм. Глибокого символічного значення не має, всупереч побутуючій думці.
13. Рожевий. Віра в чудо, абсолютна безкінечна висока любов і ніжність, відірваність від реальності, справжня щира душевність, тонка емоційність. Означає повну душевну гармонію. Може бути як ознакою інфантильності, так і глибокої впевненості у собі. Рожеві окуляри – це абсолютна довіра до Творця і Його досконалий план.
Доповнено: Сірий. Бо ви ж будете запитувати. Ваш колір, як ви всі мислите про себе, хоча це абсолютно не так. Нічого не означає сам по собі у чистому вигляді. Означає, що у вас немає фантазії на даний момент. У поєднанні з іншими кольорами у вигляді відтінків приглушує і нейтралізує трохи основний колір.
ПС. Тест представляє собою простий психологічний кольоровий тест, але інтерпретація кольорів повністю моя – моє бачення. Найбільш відповідне до того, що побачила за рік повномасштабки і що бачу далі і зараз.