fbpx

...Ланцюг спадковості Українського козацтва пережив кілька трансформацій...

17.05.2021

“… Після руйнування фортифікаційних споруд та сплюндрування поховань Запорозької Січі орієнтовно у 1775 році та розпочатої після цього тотальної зачистки московитами усіх символів, знань, цінностей та традицій саме Української Гетьманщини, ланцюг спадковості Українського козацтва пережив кілька трансформацій на різних рівнях, перейшовши сакралізацію, легендаризацію з оновленням запису на генетичному коді нації із наступними історичними втіленнями:
 
1775 – 1828 рр. – Задунайська Січ.
1783 – 1868 рр. – Українські козацькі війська та добровільно сформовані підрозділи по типу козацьких куренів у складі імперського війська.
1783 – 1917 рр. – збережений в традиціях та символах козацький стан, як прототип найпростішої територіальної оборони.
1904-1914 рр. – Січовий рух по типу козацького самоврядування та організованої куреневої системи в Галичині. Створення на добровільних засадах Легіону українських Січових Стрільців.
1917 – 1922 рр. – бурхливий підйом відновлення Гетьманату по типу Козацької республіки, боротьба за відновлення державності, незалежності й соборності України. Незалежна Республіка Холодний Яр.
1918 – 1933 рр. – Існування в Україні вільних козацьких формувань задля організації стихійних протестних рухів (бунтів) супроти більшовицького червоного терору.
1942 – 1966 – Абсолютно прогнозоване виникнення на основі усвідомленого Наміру згуртованої та підготованої української національно свідомої еліти військової організації – УПА, як потужного партизанського руху спротиву по всій території Західній України з чітко сформованою програмою, високою мотивацією, підтримкою серед всіх соціальних верств українського народу та ідеєю бачення майбутнього України, як держави вільної, соборної та незалежної.
1966 – 1989 – один із найцікавіших і глибоко невидимих періодів, який можна назвати “внутрішнім відродженням національного духу”, або період переосмислення цінностей зі свідомим збереженням та підготовкою як у еміграції, так і в Галичині в складі тодішній УРСР, нащадків до сприятливого моменту.
1989 – Перша спроба Відродження Сучасної Січі. Або Студентська Революція на Граніті, як перший (після довгого затишшя) і відразу успішний (!) крок для розвалу СРСР в найсприятливіший історичний момент. Перше серйозне випробування, як “Перша Випроба для Джур” в Справжній Грі супроти все ще надзвичайно грізної сили кремлівського кдб як в Україні, так і в Москві. І, внаслідок цього, – Перше усвідомлення себе гідними Воїнами українськими, відповідальними за долю Вітчизни та народу українського.
2014 – 2020 – Становлення Сучасної Запорозької Січі крізь постійні хвилі продовження Української сучасної Революції. Відродження абсолютно природного для українців “стану Мамая” уже на Майдані Революції Гідності з подальшим посиленням та просуванням української національної ідеї у Збройних Силах України та повне відродження найцікавіших традицій козаків-характерників в особливих підрозділах силових структур Української Держави…
 
І це лише початок… 
І далі буде, позаяк “Усе справжнє завжди залишається істиною, продовжуючи своє існування у просторі Символів, Знаків та Світла Творця Нашого Всемогутнього…”