fbpx

VIRNI TRADYTSIYAM

Fidelity to traditions means the transmission of light, not a worship to dust… (call sign "Ryf")

NGO Virni Tradytsiyam was founded by active military, volunteers and activists in 2016 to counteract Russian aggression primarily in information aspect. Our main goal is educational activities, which can preserve the memories of ATO fighters in an interesting and accessible way - comics. In addition, we provide veterans of the Russian-Ukrainian war and active soldiers with medical, legal and social assistance.

Oleksandr Basenko

A Fighter of the 72nd Mechanized Brigade, a member of NGO “Virni Tradytsiyam”, Kiborh High, a hero of the comics “Kiborhy. The Legend of the Invincible” Part I, Part II

“Проект “Кіборги. Комікс”, перш за все, вважаю проектом Майбутнього, адже саме такою штукою можна й треба виховувати патріотизм у наших дітей… Також він цінний для нас, військових, адже комікси “Кіборги” – не звіт про подвиг чи статистика втрат, а жива правда війни, Історія, розказана Тими, хто її творить”.

Garry Shumov

A Fighter of the «Pravyi sector» Ukrainian Volunteer Corps, a member of NGO “Virni Tradytsiyam”

“Наш проект “Кіборги. Комікс” є дуже важливим як для сучасників, так і для майбутніх поколінь, оскільки той пласт інформації про Кіборгів Донецького аеропорту, який ми зафіксували в коміксах, вважаю найсерйознішим дослідженням історії російсько-української війни, а розуміння, аналіз власної історії є вирішальним фактором у виробленні бачення майбутнього…”

Andriy Serhanchuk

A grenade launcher firer of the 80th Separate Air Assault Brigade, a member of NGO “Virni Tradytsiyam”

“Ідея проекту зародилася у Львові на роковини падіння ДАПу, у січні 2016 р., коли ми згадували всіх, хто там залишився назавжди: Чорного, Філософа, Бороду, Псіха, Італійця… Зателефонували тоді до Термінатора, а він сказав: “Робіть обов’язково. Наш Чорний любив комікси… Я тепер теж буду любити… Ми їх тепер всі любимо…” Це наш проект, ми ним пишаємося. Ніяка армія в світі не може похвалитися Кіборгами, а ми – українці – можемо… Далі буде…

Volodymyr Korniyec

A sniper of the 3rd Separate Special Forces Regiment, a member of NGO “Virni Tradytsiyam”, a hero of the comics “Kiborhy. The beginning. Part I” and “Kiborhy. The beginning. Part II”

“Ніколи не бачив, щоб і дорослі, і діти, і військові з однаковим захопленням читали і, що найдорожче, питали: “А коли продовження?..” Оце і є стимул продовжувати, а ще те, що ми зберігаємо Історію, якою вона була, а не якою її захочуть колись перекрутити для когось і під когось… Ми наші Історії збережемо і для себе, і для тих пацанів, котрі героїчно загинули, і для тих, котрі мають знати, заради чого все це відбувалося і відбувається…”

Anastasiya Mazar

PR-manager of NGO “Virni Tradytsiyam”

“Долучаючись час від часу до волонтерської діяльності, мені пощастило познайомитися з активними учасниками ГО “Вірні Традиції”. Особливий інтерес викликав їх неймовірний проект “Кіборги. Комікс”, адже це новий, інформативний, легкий у сприйнятті і просто крутий формат подачі історії сучасної російсько-української війни. Кожна сторінка сповнена емоціями, жартами, екшеном, які змушують читача сміятися, переживати, захоплюватися і з нетерпінням чекати подальшого розвитку подій”.

Bohdanna Karpa

Public affairs specialist, a member of NGO “Virni Tradytsiyam”

“Проект “Кіборги. Комікс” став для мене дуже рідним. Нові знайомства, теплі і такі рідні через мого братика Тараса Карпу – капітан 3 полку спецпризначання. Все не випадково, і нічого не даремно! Все буде! Знайомство з ГО Вірні Традиціям також не випадкове, бажання знати як все було, знати Історію України сьогодні, знати Історію Наших! Вірних, Відважних, Сильних, Незламних! Радію разом з Нашими Світлими Кіборгами, що маю можливість разом творити і вкладати частинку у Теперішнє і Майбутнє Нашої Країни.”

Igor Galushka

Rehabilitation instructor, a member of NGO “Virni Tradytsiyam”

“Байдужість для мене гірша за зраду…Саме тому в листопаді 2013, як мені виповнилося 18 років, наступного дня зі своїми друзями поїхав в Київ на Майдан. Всі події Революції Гідності стали точкою неповернення, особливо після розстрілів наших на Інституцькій… Далі війна… Під Мар’їнкою отримав кулеве поранення в голову… Попри найстрашніші прогнози лікарів, я вижив і почав говорити… І займатися спортом. Не відразу, поступово… І потім – відбори на змагання “Ігри Нескорених”… Відбір у збірну знову змінив моє життя назавжди… В ГО “Вірні Традиціям” потрапив через проект реабілітації і знайомство з Док… Крута команда справжніх і цілеспрямованих, заточених на нашу Перемогу однодумців, в котрій маю щастя займатися тим, що є для мене найважливішим…”