ВІРНІ ТРАДИЦІЯМ

Вірність Традиціям – це передача Світла, а не поклоніння праху… (позивний “Риф”)

Громадська організація «Вірні традиціям» була заснована нами – діючими військовими, добровольцями та активістами – у 2016 році задля протидії російській агресії насамперед в інформаційному плані. Основною нашою метою є просвітницька діяльність, яка полягає в тому, щоб зберегти спогади бійців АТО у цікавій та доступній формі коміксів. Окрім цього, ми займаємося постійною медичною, юридичною та соціальною допомогою ветеранам російсько-української війни й діючим бійцям.

Олександр Басенко

Боєць 72-ї ОМБр, учасник ГО “Вірні традиціям”, Кіборг Високий, герой випуску "Кіборги. Легенда про Непереможних" том 1, том 2

“Проект “Кіборги. Комікс”, перш за все, вважаю проектом Майбутнього, адже саме такою штукою можна й треба виховувати патріотизм у наших дітей… Також він цінний для нас, військових, адже комікси “Кіборги” – не звіт про подвиг чи статистика втрат, а жива правда війни, Історія, розказана Тими, хто її творить”.

Гаррі Шумов

Боєць ДУК ПС, учасник ГО “Вірні традиціям”

“Наш проект “Кіборги. Комікс” є дуже важливим як для сучасників, так і для майбутніх поколінь, оскільки той пласт інформації про Кіборгів Донецького аеропорту, який ми зафіксували в коміксах, вважаю найсерйознішим дослідженням історії російсько-української війни, а розуміння, аналіз власної історії є вирішальним фактором у виробленні бачення майбутнього…”

Андрій Серганчук

Гранатометник 80-ї ОДШБр, учасник ГО “Вірні традиціям”

“Ідея проекту зародилася у Львові на роковини падіння ДАПу, у січні 2016 р., коли ми згадували всіх, хто там залишився назавжди: Чорного, Філософа, Бороду, Псіха, Італійця… Зателефонували тоді до Термінатора, а він сказав: “Робіть обов’язково. Наш Чорний любив комікси… Я тепер теж буду любити… Ми їх тепер всі любимо…” Це наш проект, ми ним пишаємося. Ніяка армія в світі не може похвалитися Кіборгами, а ми – українці – можемо… Далі буде…”

Володимир Корнієць

Снайпер 3 окремого полку спецпризначення, учасник ГО “Вірні традиціям”, герой коміксів “Кіборги. Початок. Том І” та “Кіборги. Початок. Том ІІ”

“Ніколи не бачив, щоб і дорослі, і діти, і військові з однаковим захопленням читали і, що найдорожче, питали: “А коли продовження?..” Оце і є стимул продовжувати, а ще те, що ми зберігаємо Історію, якою вона була, а не якою її захочуть колись перекрутити для когось і під когось… Ми наші Історії збережемо і для себе, і для тих пацанів, котрі героїчно загинули, і для тих, котрі мають знати, заради чого все це відбувалося і відбувається…”

Анастасія Мазар

PR-менеджерка ГО “Вірні традиціям”

“Долучаючись час від часу до волонтерської діяльності, мені пощастило познайомитися з активними учасниками ГО “Вірні Традиції”. Особливий інтерес викликав їх неймовірний проект “Кіборги. Комікс”, адже це новий, інформативний, легкий у сприйнятті і просто крутий формат подачі історії сучасної російсько-української війни. Кожна сторінка сповнена емоціями, жартами, екшеном, які змушують читача сміятися, переживати, захоплюватися і з нетерпінням чекати подальшого розвитку подій”.